Haberler

kategorisine ait Haberler

 • İki yıl aradan sonra gerçekleşen bölgemizin en büyük fuarı katılımcıların yüzünü güldürdü. beklentilerin üzerinde ilgi gören fuarda son yılların en büyük bağlantıları ve sıcak satışları gerçekleşti. Fuara Türkiye ve çevre ülkelerden önemli bir katılımcı ve ziyaretçi geldi.
  22 Ekim 2021 Cuma
  16
 • Türk mobilya endüstrisi, genelde çoğu geleneksel yöntemlerle çalışan atölye tipi, küçük ölçekli işletmelerin ağırlıkta olduğu bir görünüme sahiptir. Buna karşın özellikle son yıllarda süreçte küçük ölçekli işletmelerin yanısıra orta ve büyük ölçekli işletmelerin sayısı artmaya başlamıştır.
  01 Ekim 2021 Cuma
  128
 • Starwood bu yıl gerçekleşen devasa yatırımlarında baskı boya üretim hattında Türkiye’nin alanında başarılı firması UVtek’i tercih etti.
  30 Eylül 2021 Perşembe
  120
 • Kastamonu Entegre’ye Merve Benice imzalı ilham merkezi

  Sektörünün lider markası Kastamonu Entegre mimarlar, tasarımcılar, dekorasyon meraklıları ve iş ortakları için ilham merkezi olacak KEAS Konsept Stüdyo’yu açtı. Şirketin Altunizade’deki genel merkezinde açılan ve tasarımıyla dikkat çeken KEAS Konsept Stüdyo, tasarımcı-iç mimar Merve Benice imzasını taşıyor. Projeyi, yarım asırlık sektörel deneyimin gücü ve genç ekip arkadaşlarının fikir ve katkılarıyla hayata geçirdiklerini ifade eden Kastamonu Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Cahit Akyıldız, "Dünyanın 6 ülkesinde faaliyet gösteren ve 100 ülkede tüketiciyle buluşan Kastamonu Entegre, tüm ürün yelpazesini KEAS Konsept Stüdyo çatısı altında bir araya getirdi. Bu mekan, ürünleri ve tasarım trendlerini akıllı teknolojilerle buluşturarak taze fikirlere ve yeni tasarımlara ilham verecek" dedi.
  30 Eylül 2021 Perşembe
  96
 • Genç ve dinamik bir ekip son 10 yıl içinde yüzlerce ülkede uluslararası pazarlamasıyla bu günlerin temellerini attı. değişik sektörlerde yüzlerce farklı makineleriyle Türkiye’nin de gururudur EDDA Makine. Firmanın Kurucusu sn Recep Tunç ile bu süreci konuştuk.
  29 Eylül 2021 Çarşamba
  182
 • Yeni SCM Türkiye İştirakinin açılışıyla birlikte İtalyan Grubu, son derece uzmanlaşmış teknisyen ve satış mühendislerinden oluşan bir ekiple Doğu Akdeniz pazarındaki varlığını daha da güçlendiriyor. Amaç, Türk ağaç işleme işletmelerine daha doğrudan, kapsamlı ve çok yönlü destek sağlamak..
  29 Eylül 2021 Çarşamba
  127
 • LIGNA.Forum dijital, 27-29 Eylül 2021 tarihleri arasında devam edecek olan yeni çevrimiçi LIGNA.Innovation Network etkinliğinin bir parçası olarak gerçekleştirilecek. İki günlük konferans programında, Prefabrik Yapı Süreçleri ve Ahşap İşleme konularıyla ilgili tanınmış endüstri uzmanları yer alacak. Dönüşüm. Almanca ve İngilizce sunumlar ve panel tartışmaları, Hannover Sergi Merkezi’ndeki Salon 18’deki H’Up’tan canlı olarak yayınlanacak.
  29 Eylül 2021 Çarşamba
  96
 • AVRUPA BİRLİĞİ VE KAYSERİ ORTAK YAPIMI!
  Mobiboya; ahşap, panel, mdf, sunta, masif parçalar, cam, fiberglass, otomotiv parçaları, dijital baskı, masa, sandalye, kapı vb malzemelerin boyama ve kurutma işlemleri için Kayseri küçük organize sanayide dünya standartlarında bir tesis hizmete açılıyor.

  AVRUPA BİRLİĞİ VE KAYSERİ ORTAK YAPIMI! Mobiboya tesisi, Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti mali işbirliği çerçevesinde finanse edilen ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında kurulmuştur. Yüksek teknolojilerle donatılan tesiste, dünya mobilya standartlarına uygun su bazlı boyalar kullanılmakta ve boyama süreci tam otomatik makinelerle tamamlanmaktadır.
  24 Eylül 2021 Cuma
  214
 • SICAM, Pandeminin akut aşamasından sonraki ilk küresel ticaret fuarı, gelenek olduğu üzere uzun zamandır beklenen normale dönüş..SÜRECİ SONUNDA .12-15 Ekim 2021 tarihleriarasında Pordenone’de gerçekleştirilecek .
  11 Eylül 2021 Cumartesi
  93