SAMET tasarımı hareketle birleştiren yepyeni bir deneyimi Yapı Fuarı’nda sergileyecek

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

SAMET tasarımı hareketle birleştiren yepyeni bir deneyimi Yapı Fuarı’nda sergileyecek

04-05-2018
SAMET tasarımı hareketle birleştiren yepyeni bir deneyimi Yapı Fuarı’nda sergileyecek
SAMET, 8-12 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek ve sektör profesyonellerini 41. kez buluşturacak olan Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da tasarım ve inovasyonu harmanlayan ürünleriyle yer almaya hazırlanıyor.İstanbul, 4 Mayıs 2018 - İnovasyon ve tasarım odaklı ürünleriyle Türkiye’nin lider mobilya aksesuar markası olan SAMET, 8-12 Mayıs tarihleri arasında İstanbul TÜYAP’ta gerçekleşecek ve Balkanlar, Rusya, BDT ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika gibi pazarları buluşturacak Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da, geleceği şekillendiren yenilikçi çözümlerini ziyaretçilerin beğenisine sunacak.

 

Kullanıcı ihtiyaçları doğrultusunda, fonksiyonellik ve estetiği evin tüm yaşam alanlarında bir araya getiren SAMET, Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da, kusursuz hareket teknolojisi ve geliştirilmiş fonksiyonel özellikleriyle yaşam alanlarında yüksek konfor sunan Alpha Box, menteşe kullanılmayan zarif tasarımı ile D-Lite Lift kalkar kapak sistemleri, ultra ince ve zarif tasarımı ve özel renk kombinasyonlarıyla mobilyaları kişiselleştirme imkânı sunan Smart Flow ve yeni nesil yavaşlatıcılı menteşesi Master’ı sergilemenin yanı sıra, ürün yelpazesinin son üyesi SO CLASS Teleskopik Ray Sistemlerini de tanıtacak.

Yepyeni fikirler ve çözümlerin paylaşılacağı, sektörün nabzını tutan bir buluşma noktası olacak Yapı Fuarı - Turkeybuild İstanbul’da yer almaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten SAMET Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ufuk Kızıltan, “Türkiye’de mobilya aksesuar pazarına liderlik eden ve yön veren bir marka olarak, inovasyon ve tasarımı önceliğimiz olarak görüyoruz. Kullanıcıların, ürünlerde tasarım, estetik ve farklılık beklentilerini karşılamak amacıyla Ar-Ge ekibimizle önemli çalışmalar yürütüyor, katma değerli ürünlerimizle hem ülkemizde hem de yurt dışındaki çeşitli platformlarda gücümüzü gösteriyoruz. Bu bağlamda, her yıl çok sayıda profesyoneli ve kullanıcıyı ağırlayan Yapı Fuarı, sektördeki gelişime etkisi bakımından son derece önemli bir potansiyele sahip. Uluslararası bir marka olma vizyonumuz doğrultusunda, sektörümüze büyük katkıda bulunan Yapı Fuarı’nda yenilikçi ürünlerimizi kullanıcılara sunacak ve onlara sofistike tasarımı kusursuz hareket ile birleştiren yepyeni bir deneyim yaşatacak olmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak