Merve Orman Ürünleri Ankara’da İkinci Satış Mağazasını Hizmete Açtı

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

Merve Orman Ürünleri Ankara’da İkinci Satış Mağazasını Hizmete Açtı

05-05-2017
Merve Orman Ürünleri Ankara’da İkinci Satış Mağazasını Hizmete Açtı
Uzun yıllardır ahşap üretimi ile uğraşan ve ahşabı adeta bir tutku haline getirerek bu ürünü evimize, ofisimize değişik sunumlarla ulaştıran Merve Orman Ürünleri, günümüzde dekorasyon ve tasarımcıların önemli projelerinde gerçekleştirdiği ahşap uygulamalarıyla bir kez daha hak ettiği yeri aldı. Binlerce yıldır vefalı bir şekilde insanoğluna hemen her işinde vazgeçilmez bir doğal malzeme olarak hizmet eden ahşap, kah evimiz, kah bir mobilya, kah bir tekne ve süs eşyası olarak hem ihtiyaçlarımızın vazgeçilmezi hem de dekoratif görsel bir malzeme olarak bizlere hizmet ediyor. Bu güne kadar onun kadar doğal sağlıklı bir ürün henüz üretilmedi, bir kez alışınca da olağanüstü özelliklerine tutsak oluyorsunuz. İşte bu tutsaklık ellerde heykellere ve birbirinden güzel objelere dönüşüyor. Son zamanlarda yükselen bir trendle artık evlerimizde, ofislerde, lüks cafelerde ve hayatın pek çok yerinde ahşap uygulamalar çok daha öncelikli olarak yer alarak mekanlara bambaşka bir ambians ve zengin bir görsellik katıyor.

 

Ahşabın bu uygulamalarını yıllardır gerçekleştiren Merve Orman Ürünleri müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için sektördeki yerini ve ağını genişletmekte olup bünyesine kattığı 1000 m2 mağazasında yarı mamül ürünlerin yanı sıra otantik mobilyalar, ahşap bahçe mobilyaları, kütük masa takımları, kütük sandalye takımları, kütük sehpa,  kütük avize, kütük abajur, ahşap paravan, ahşap heykel ve ahşaba dair bulabileceğiniz her şeyi oluşturabilecek bir konseptle siz değerli müşterileri karşılıyor.

Merve Orman Ürünleri yıllara dayanan tecrübesi ve bünyesine kattığı profesyonel ekibiyle kişiye özel tasarımlar ve proje işlerinde aranan isim olma kararlılığını sürdürürken, sektördeki ağını her geçen gün büyüten kendini sürekli yenileyen ve geliştiren, ithalat ve ihracata hız veren bir firma olmakta emin adımlarla ilerliyor. Kendi üretimi yanında kaliteli ve farklı ahşap ürünleri de ithal ederek ürün gamını geliştiren firma pazarda var olmak ve önemli bir aktör olmanın olmazlarından biri olduğu içindir ki aynı zamanda ihracat hedefiyle de uluslararası

pazarda rekabet ilişkileri içinde

yer alıyor.  

 
yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak