Sicam 2024 beklentilerin üzerinde bir katılımcı ile yola devam diyor.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery - fair - mobilya fuarları - woodworking machinery - ahsap makineleri- glue-yapıştırıcı tutkal-

Sicam 2024 beklentilerin üzerinde bir katılımcı ile yola devam diyor.

29-04-2024
Sicam 2024 beklentilerin üzerinde bir katılımcı ile yola devam diyor.
Milano’daki büyük mobilya fuarı başlamak üzereyken, mobilya endüstrisi için yarı mamul ürünlere, malzemelere ve aksesuarlara adanmış SICAM fuarının 2024 edisyonu için Pordenone’de hazırlık çalışmaları yapılıyor. Fuar önümüzdeki 15-18 Ekim 2024’de.

Her yıl tekrarlanan ve önümüzdeki Ekim ayında da mobilya malzemeleri sektörünün en önemli isimlerinin SICAM 2024'te bir araya geleceği bir ritüel. Mevcut alanın tamamı çoktan satıldı: 2023 edisyonunda zaten kullanılan salon 5'in genişletilmesi ve salon 8'in bitişiğindeki alanda geri kazanılan ek alan sayesinde 20 bin net metrekarenin biraz altında sergi alanı fuara eklendi.

SICAM'ın pazarlama ve iletişim müdürü. Carolina Giobbi, "Bize yalnızca bekleme listesinde kalan bazı şirketleri ağırlamamıza değil, aynı zamanda daha kolay ve daha etkili ziyaret rotaları tasarlayabileceğimiz daha rasyonel bir sergi merkezine sahip olmamıza da olanak tanıyan bir müdahale" dedi.

496'dan fazla stant (doğrudan katılımcılar) SICAM 2024'ü canlandıracak; bunların %68'i "Made in Italy"yi temsil ediyor ve %32'si fuarın katılımcı cephesinde bile her zaman övünebildiği büyük uluslararasılığı teyit ediyor. İtalyan grubunun onaylanmasının ardından Alman grubu, ardından Türkiye, Avusturya, İspanya ve yavaş yavaş etkinlikte yer alacak diğer yabancı ülkeler geliyor.

Carolina Giobbi şöyle devam etti: "Rakamlar bizi rahatlatıyor ve mobilya malzemeleri dünyasına adanmış tek İtalyan sergi etkinliğinin değerini çok somut bir şekilde anlatıyor." "Yüzde 90'ın üzerinde bir yeniden onay oranı ve ne yazık ki tatmin edemediğimiz bir bekleme listesi, fuarın iyi durumda olduğunu teyit etmenin en iyi yolu olduğuna inanıyoruz."

"Milano'daki en heyecan verici anlarından birini kutlarken, büyük tasarım dünyasının da katılımını sağlamanın bir yolunu bulmak istediğimiz bir memnuniyet: biz de SICAM'ın birçok kahramanını selamlamak için orada olduk ve Katılımcılarımızın hedefledikleri  yeni iş ortakları getirmek için her yerde tanıtım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.’’ Dedi.

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak