AGT ile LX Hausys Arasında İyi Niyet Protokolü İmzalandı

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery - fair - mobilya fuarları - woodworking machinery - ahsap makineleri- glue-yapıştırıcı tutkal-

AGT ile LX Hausys Arasında İyi Niyet Protokolü İmzalandı

28-04-2024
AGT ile LX Hausys Arasında İyi Niyet Protokolü İmzalandı
Ahşabı tutku ve teknoloji ile geliştirerek dekorasyon ve mobilya sektörüne hizmet eden AGT ile LG Şirketler Grubu bünyesinde bulunan çevreye duyarlı ve insan dostu üretim prensibi ile üretimini gerçekleştiren LX Hausys arasında ticari ve iş ilişkilerini geliştirmek üzere iyi niyet protokolü imzalandı.

İleri teknolojiyi üretim proseslerinde uygulamayı prensip edinen AGT ve Solid ve 3D dokulu Premium Pet Panel Koleksiyonu- 3P ve ipeksi dokunuş hissi sağlayan Supramat Koleksiyonunda yer alan modellerin folyo tedariğini sağlayan LX Hausys, uzun yıllardır devam eden iş birliğini imzalanan protokol ile güçlendirdi. 16 Ocak 2024 tarihinde AGT Kısıklı Ofisi’nde gerçekleştirilen imza töreninde de, AGT adına Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Söylemez, LX Hausys adına Woohong Kim ve Türkiye acentesi Tk Deco protokole imza attı.

AGT Yönetim Kurulu Başkanı Söylemez: ‘’Uzun yıllardır süregelen ticari dostluğumuzu ve işbirliğimizi bu protokol ile kayıt altına aldık. Topluma ve çevreye duyarlı, ileri teknoloji ile ürettiğimiz üstün özelliklere sahip ürünlerimizin üretiminin devamını ve imzaladığımız bu protokolün iş dünyamız için hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum. İlham veren, tasarım odaklı bir marka olarak öncü, sektöre yön vererek büyüyen marka olma misyonumuzla faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz. ’’ dedi.

LX Hausys Yönetim Kurulu Başkanı Woohong Kim ise konuşmasında AGT ile iş birliği hacminin büyümesinden duyduğu sevinci paylaşarak, " Bu iyi niyet protokolünün her iki ülke için de hayırlı olmasını diliyorum. Güçlü iş birliğimiz ve üretim politikamızın benzerliği inovatif ürünlerin hayata geçmesine büyük katkı sağlayacaktır ‘’ dedi.

Protokol imza programında AGT Tedarik Zinciri Direktörü İsmail ÇELİKMEZ, Pazarlama Direktörü Emre Tuncel, AGT Satın Alma Müdürü Işıl Zorcu, LX Hausys Türkiye Temsilcisi TK Deco Genel Müdürü Emre Tanacar yer aldı.

AGT Hakkında

1984 yılında kurulan AGT (Ahşabı Geliştiren Teknoloji), bugün mobilya bileşenleri ve parke sektöründe dünyanın önde gelen kuruluşlarından biri olarak, modern üretim tesislerinde üretim yapmaktadır. Parke, panel, profil, MDF, MDF-lam üretimi ile pek çok farklı sektöre malzeme üreten AGT; inovasyondan faydalandığı için sektörünün yenilikçi ve tasarım odaklı markası olmuştur. Hizmet verdiği mobilya, dekorasyon, inşaat gibi sektörlerin üst segment, kaliteli malzeme üreticisi olan AGT,  beş kıtada binden fazla satış noktasına gerçekleştirdiği ihracatı ile de ülkemiz ekonomisine değer katmaktadır. Değerleriyle paydaşlarının mutluluk ve bağlılığını sağlayan AGT, topluma ve çevreye duyarlı, sektöre yön vererek büyüyen öncü marka olma misyonuyla faaliyetlerini yürütmektedir. AGT aynı zamanda ISO 50001 Enerji Yönetim Sistemi ve ISO 14064 Karbon Ayak İzi denetimlerine sahiptir.

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak