UNIMAK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LIGNA 2019’a % 45 BÜYÜYEREK GELİYOR.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi





UNIMAK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LIGNA 2019’a % 45 BÜYÜYEREK GELİYOR.

04-05-2019
UNIMAK MÜHENDİSLİK HİZMETLERİ LIGNA 2019’a % 45 BÜYÜYEREK GELİYOR.
Almanya’nın Hannover şehrinde 2 yılda bir gerçekleşen, bölgenin en önemli fuarı olan LIGNA, 27-31 Mayıs 2019 tarihleri arasında Hannover’de gerçekleşecektir.

Dünya çapında önemli Ahşap işleme Makine sanayisi makinecilerin de katıldığı bu fuarda Makine bölümünde son yıllarda sadece Türkiye’de değil dünyanın pek çok yerinde katıldığı fuarlar ve gerçekleştirdiği ihracatıyla öne çıkan UNIMAK Mühendislik Hizmetleri,  dünyanın her yerinden fuar süresince yüzlerce misafir ağırlamaktadır. Bu yoğun talep doğrultusunda, daha fazla ürününü sergilemek ve ziyaretçilerine daha verimli olmak adına LIGNA - HANNOVER 2019 fuarına stand alanını %45 büyüterek Ülkemizi ve markasını başarıyla temsil etmeye devam ediyor. 

Yıllardır Ligna fuarının bir nevi müdavimi sayılan ve dünya çapında önemli markalar içinde kendi konseptinde ilk sıralarda yer alan UNIMAK, bölgemizde ve pek çok ülkede global bir aktör durumuna gelmiştir. Bu yıl sergilenecek makineler konusunda da 2 yıl içinde önemli yenilikler ve sistemler geliştirdiklerini dile getiren  UNİMAK MÜHENDİSLİK ekibi heyecanla fuarı beklediklerini ve en iyi şekilde hazırlandıklarını belirterek, gerek teknoloji, gerek kalitesi ve fiyat politikasıyla kendi dalında dünyada sayılı rakiplerinden öne geçmeyi başardıklarını belirttiler.  Dünya çapında gerçekleştirdiği  önemli projelerle haklı bir başarıya imza atan UNİMAk, bir Türk firması olarak gurur kaynağımız olmaya devam ediyor. 

 

 

 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak