Roma Kenarbantları 30’a Yakın Farklı Noktada Müşterileriyle Buluşuyor

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery

Roma Kenarbantları 30’a Yakın Farklı Noktada Müşterileriyle Buluşuyor

18-09-2020
Roma Kenarbantları 30’a Yakın Farklı Noktada Müşterileriyle Buluşuyor
Kenarbandı sektörünün lideri Roma Kenarbantları, müşterilerine bir adım daha yaklaşarak 30’a yakın farklı noktada yeni ürünleri ve servisleri ile müşterileriyle/kullanıcılarıyla bir araya geliyor.

 “Birlikte daha güçlü”  sloganıyla iş ortaklarının her zaman yanında olan Roma Kenarbantları, müşterilerinin sorularını yanıtlamak, yeni  koleksiyonları ile ilgili bilgilendirmek ve Kenarbandı Sihirbazı mobil uygulaması gibi dijital servislerini  paylaşmak üzere bayilerinde müşterileri ile bir araya geliyor. 

17 Ağustos – 30 Eylül tarihlerin arasında Türkiye’nin farklı noktalarında gerçekleşecek etkinliklerde, bilgilendirme stantları, ürün ve servis tanıtım broşürleri ile çeşitli hediyeler ROMA müşterileriyle buluşuyor.

SMS mesajları, sosyal medya ve diğer çeşitli iletişim kanalları kullanılarak tanıtım ve bilgilendirmeleri gerçekleşen  aktivitelerde, sosyal mesafe, hijyen kuralları ve maske kullanımına da azami önem verilmeye devam ediyor.

   

 

  

 

 

 17 Ağustos -30 Eylül tarihleri arasında

gerçekleşecek olan etkinliklerin detaylarına www.romabant.com ‘dan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

yazar

Nesip Uzun-editor

E-bülten için e-posta bırak