Reed-Tüyap fuarcılık bu yıl Tüyap’ta 20 yılını dolduran katılımcılarına vefa plaketleri dağıttı

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

Reed-Tüyap fuarcılık bu yıl Tüyap’ta 20 yılını dolduran katılımcılarına vefa plaketleri dağıttı

20-11-2017
Reed-Tüyap fuarcılık bu yıl Tüyap’ta 20 yılını dolduran katılımcılarına vefa plaketleri dağıttı
Tüyap İntermob ve Ağaç Makinesi 2017’de 20. Yıl plaketleri verildiBu yıl Ağaç makinesinde 30. Yılını, İntermob fuarında ise 20. Yılını kutlayan Reed-Tüyap fuarcılık, bu güne kadar birlikte yürüdükleri ve her zaman beraber yan yana sürdürülen yıllara dayalı bir ilişkinin adına fuarın 3. günü müzikli bir kokteyl ile katılımcılarına 20. Yıl vefa plaketleri adı altında birer şilt verdi.

Tüyap yönetiminin de yer aldığı geceye Ahşap işleme makineleri sektörünün önde gelen katılımcı firma temsilcileri ile İntermob

fuar katılımcılarından oluşan kalabalık bir topluluk katıldı.

Nostaljik dost sohbetleri eşliğinde gerçekleşen etkinlikte açılış konuşmasını yapan Reed-Tüyap Gn Müdürü Ali Muharremoğlu, gecenin anlam ve önemini ifade eden konuşmasından sonra tüm misafirlere teşekkür etti.  Tüyap’ın da Tüyap katılımcılarının da vefanın ne olduğunu bildiklerini ve bu günlere birlikte ulaştıklarını  ifade eden Muharremoğlu bu gecenin kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade ederek gerek Aimsad, gerekse de Maksder ile kurulan işbirliğinin önemli olduğunu belirtti. Aimsad ve Maksder başkanlarının da geceye yönelik olumlu konuşmalarından sonra plaket töreni başladı. Her iki fuar içinde bu süreyi dolduran firmalar tek tek sahneye çağrılarak  Reed – Tüyap Gn müdürü Sn Ali Muharremoğlu tarafından plaketleri kendilerine takdim edildi. Bu arada Sektörümüzün önemli bir büyüğü ve duayeni olan Sn Nuri Baylara da bir vefa plaketi verildi ve kısa bir konuşma yaparak bu sektörde olmaktan dolayı  mutlu olduğunu önemli ilişki ve dostluklar oluşturduğunu, bu vesileylede kenisine verilen bu plaketten dolayı mutlu olduğunu ifade ederek Tüyap yöneticilerine teşekkür etti.

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak