Mobilya sektörünün itici güçleri tek çatı altında

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

Mobilya sektörünün itici güçleri tek çatı altında

07-09-2017
Mobilya sektörünün itici güçleri tek çatı altında
Ahşap ve mobilya yan sanayi endüstrilerinin Avrasya Bölgesi’ndeki bir numaralı ticaret platformu olan Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarları; bu yıl 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında 70 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

 

 

 

 

REED TÜYAP tarafından Ağaç İşleme Makine ve Yan Sanayisi İş Adamları Derneği (AİMSAD) ve Mobilya Aksesuar Sanayiciler Derneği (MAKSDER) iş birliğiyle 14-18 Ekim 2017 tarihleri arasında eş zamanlı gerçekleştirilecek Ağaç İşleme Makinesi ve Intermob Fuarları, son teknoloji kullanılarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlerin yer alacağı global bir buluşma noktası olmasıyla sektör profesyonellerinin ajandasında ilk sırada yer alıyor.

 

Özel bölümleriyle büyüyor…

Bu yıl 70 binin üzerinde sektör profesyonelini aynı çatı altında buluşturmayı hedefleyen fuar, 30 ülkeden 900’e yakın firma ve firma temsilciliğinin katılımıyla 14 salonda gerçekleştirilecek. Türkiye ahşap ve mobilya yan sanayisinin yeni pazarlara ulaşmasında önemli bir köprü olan fuar, her yıl düzenlenen birbirinden spesifik programlarla da gündem yönetimini üstleniyor. Bunlardan biri olan ve bu yıl ikinci kez ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan Promatt Özel Bölümü, yatak imalatı yan sanayi, ekipman hammadde ve makinelerinin tüm detaylarının aynı platformda buluşturuyor.  Yurt içi ve yurt dışından yatak ve baza imalatçılarının yoğun ilgisiyle gerçekleşen Promatt ayrıca; yatak malzemeleri ticareti yapanları, ithalat ve ihracatçıları, mağaza/ market zincirleri satın alma yetkililerini, distribütörlük ve bayilik almak isteyen girişimcileri, endüstriyel tasarımcıları ilgili mühendis odaları, ticaret  odalarının yetkililerini bir araya getiriyor. Öte yandan Promatt, yatak üretim hatlarındaki tüm makinelerden tekstil ve dolgu malzemelerine, destek hizmetlerden aksesuarlar ve parçalarına kadar tüm detayları aynı platformda ziyaretçileriyle buluşturuyor. 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak