miff-2020ertelendi, miff 2020 postened

Miff2020 ertelendi,

MIFF 2021 8-11 Mart tarihlerinde yapılacak

04-05-2020
MIFF 2021 8-11 Mart tarihlerinde yapılacak
6-9 Mart 2020 tarihlerinde yapılması gereken ancak küresel pandomi nedeniyle ertelenen fuarın yeni tarihi belli oldu. 2020 yılında yapılmayacak olan fuar 8-11 Mart 2021 tarihlerinde yapılacak.Fuar, bu yıl ilk etapta 2020 Mart ayında geleneksel açılışı için planlandı ve daha sonra COVID-19 durumunun gelişmesi nedeniyle 30 Haziran-3 Temmuz 2020 tarihine ertelendi. Fuar organizatörü Informa Markets, uluslararası seyahat ve hareket kaldırımlarının pandemi tarafından önemli ölçüde kesintiye uğradığını ve Malezya sağlık yetkililerinin tavsiyelerini dikkate aldığını söyledi.

 

MIFF Kurucusu ve Başkanı Dato’ Tan Chin Huat şunları söyledi: “Bunun katılımcılarımızın ve alıcılarımızın yararına olduğunu düşünüyoruz. Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca, MIFF topluluğuyla konuştuk ve geri bildirimlerini dinledik. Mevcut ortam çok zordur ve gösterinin etkinliğini etkileyecektir. 2021'e erteleyerek, katılımcılarımıza stratejilerini gözden geçirme ve değişen manzara için yeniden düzenleme alanı sağlayacaktır. Gelecek yılki fuardaki fırsatlar konusunda çok heyecanlıyız ve olağanüstü bir etkinlik için enerjilerimize odaklanacağız. Bu dönemde bizimle iletişim kurmaya devam eden katılımcılara, alıcılara ve arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Girdileri son derece paha biçilmezdi ve küresel mobilya ticaretine hizmet etmek için fuarı daha da geliştirmemize yardımcı oldu. ”

Informa Markets, MIFF Dijital Showroom aracılığıyla katılımcıların potansiyel alıcılarla bağlantıda kalmaları için Mart ayı ortasında yeni bir fırsat başlattı. Dijital showroom, Malezya ve diğer mobilya şirketlerini dünyanın neredeyse her yerinden alıcılarla birleştiriyor ve küresel alıcıların alternatif tedarik yolları aradığı zamandan daha iyi bir zaman yok.

MIFF, Malezya ihracatçıları ve ev ve ticari kullanım için baskın olarak ahşap ve döşeme mobilyaları için en büyük pazardır ve Malezya ve uluslararası üreticilerden bölgedeki en geniş ofis mobilyalarını sunmaktadır.

yazar

Nesip Uzun-editor

E-bülten için e-posta bırak