kastamonu yeni parkeler

kastamonu entegre yeni parke koleksiyonunu sundu.

Kastamonu Entegre’den Yeni Parke Koleksiyonu

04-05-2020
Kastamonu Entegre’den Yeni Parke Koleksiyonu
Laminat parkede dünyanın ilk dört üreticisi arasında yer alan Kastamonu Entegre, yeni parke koleksiyonu FIX’i pazara sundu. Farklı iklim ve coğrafyalara özgü rüzgârlardan esinlenen bu sıra dışı koleksiyon, zengin renk ve doku seçenekleriyle mekânlara doğal ve zamansız bir şıklık katıyor.

Ağaç bazlı panel sektörünün yarım asırlık global markası Kastamonu Entegreüretimdeki gücü kadartasarım trendlerine yön veren ürünleriyle de sektördeki liderliğini sürdürüyor. Türkiye’deki parke üreticileri arasında en fazla dekora sahip olan firma, tasarımcılara ve dekorasyon meraklılarına sınırsız seçenekler sunuyor. Dünya laminat parke üretiminin yüzde 6’sını tek başına gerçekleştirenşirket, son olarak, Floorpanve Artfloor markalı laminat parke ürünlerine yeni bir koleksiyon daha ekledi.İlhamınıfarklı coğrafyalardakirüzgârlardan alan FIXkoleksiyonu;Lodos, Alize, Bora, Samyeli, Karayel ve Muson dekorlarıile doğal ahşap dokusunun zengin detaylarınıiç mekânlara taşıyor. 

 

Zeminde farklı esintiler yaratan 6 dekor

Açık tonları ve zarif çizgileri ile yaşam alanlarında ılık bir rüzgâr etkisi yaratanLodosserisi, Ege ve Akdeniz tarzı doğal bir şıklık sunuyor. Ekvator kuşağındaki tropikal yağmurlardan esinlenen Alize, açık renk tonları ile mekânda serinletici bir etki yaratıyor. Adını Dalmaçya kıyılarından Adriyatik Denizi’ne esen sert rüzgârlardan alan Bora, açık ve koyu tonların göz alıcı birleşimiyle zeminlere dinamizm katıyor. Sahra Çölü’nün kuru ve yakıcı sıcaklığını yansıtan Samyeli, ‘camel’ (deve tüyü) tonları ile sezonun moda renklerini evlere taşıyor. Karayeldekoru, yüksek dağ yamaçlarından alçalan serin esintileri iç mekânlara getirirken;  baharatlı tonlardan oluşan Muson, dekorasyona etnik bir dokunuş katıyor.

 

Dayanıklılık, estetik ve işlevsellik bir arada

UV ışınları, sürtünme kaynaklı aşınma ve çizilmelere karşı yüksek dayanım özelliği ile iç mekânlar için ideal bir seçenek oluşturan,AC3 aşınma sınıfıFIX laminat parke koleksiyonu, konutlarda 10 yıl garanti imkânı sunuyor. 

 

Kolay temizlenen ve leke tutmayan yüzeyiyle yüksek hijyen standartlarına sahip FIX laminat parkeler, insan sağlığına uygun yapısı ve çevre dostu özellikleriyle öne çıkıyor. Dünyanın ilk eko-etiketli çevrecilik sertifikası “Blue Angel”ile insan sağlığına uygun üretimi tescilleyen “E1 Belgesi”ne sahip koleksiyon, yenilikçi ve zamansız bir tasarım ruhuna hitap ediyor. 

 

Zeminden ısıtma sisteminin kullanıldığı mekânlara da uygulanabilen FIXlaminat parke koleksiyonu, 7 mm’lik kalınlığı ile estetik çözümler sunuyor. Zeminde elde edilen kesintisiz ve doğal görünüm, özellikle tasarladıkları mekânlara bütüncül bir fon arayan mimarlar tarafından büyük ilgi görüyor. 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak