İtalyan Design Day İstanbul tanıtım toplantısı gerçekleşti.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

İtalyan Design Day İstanbul tanıtım toplantısı gerçekleşti.

20-03-2020
İtalyan Design Day İstanbul tanıtım toplantısı gerçekleşti.
23-24 Mart 2020 tarihleri arasında İstanbulda 3. Gerçekleşecek olan ’(Italian Design Day) ’İtalyan Tasarım Gününün tanıtım toplantısı, İtalya İstanbul Konsolosluğu, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Yıldız Teknopark işbirliği ile 14 Şubat 2020 tarihinde İtalyan Kültür Merkezi’nde gerçekleşti. Tanıtım toplantısına İtalyan Başkonsolosu Elena Sgarbi, Türkiye Organizasyonu adına Dr M. Pınar Sipahi ve Organizasyonun İtalyan sorumlusu Mimar Luca Molinari katıldı.

     Mimarlık, Endüstriyel Tasarım ve Moda alanlarında İtalya’nın en ünlü isimlerini, Venedik Sarayı, Salt Galata, ongeri Evi gibi İtalyan yapılarının yanı sıra Yıldız Teknik Üniversitesi mekanlarında düzenlenecek olan panellerle gerçekleşecek etkinliğin kreatörlüğünü dünyaca ünlü İtalyan Mimar Luca Molinari  yapıyor. 

            İtalyan Dışişleri ve Uluslararası İşbirliği Bakanlığının 2014 yılından beri 100 italyan Konsolosluğu ile birlikte eşzamanlı düzenlediği etkinliğin 2020 teması’’Geleceği Çizmek, Gelişim, İnovasyon, sürdürülebilirlik ve güzellik’’ olacak 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak