Hafele fiziksel fuar deneyimini dijitale taşıdı:

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery

Hafele fiziksel fuar deneyimini dijitale taşıdı:

16-07-2021
Hafele fiziksel fuar deneyimini dijitale taşıdı:
HAFELE DISCOVERIES İLE YENİLİKLERİ YIL SONUNA KADAR KEŞFEDİN!Türkiye ve dünya çapında mobilya ve mimari donanımlar alanında yenilikçi ürünlere ve akılcı çözümlere attığı imza ile tanınan Häfele, pandemiyle birlikte dijitalleşmeye başlayan ticari hayatta yeni bir evren yarattı: Häfele Discoveries. Tümüyle bir fuar deneyimi olarak tasarlanan Discoveries platformu yeniliklerin keşfi ve canlı etkinlikler yıl sonuna kadar ziyaret edilebilecek.

Hafele, uluslararası bir ticari fuar olarak tasarladığı Häfele Discoveries ile müşterilerini, global ve yerel çaptaki yeniliklerini keşfedebilecekleri heyecanlı bir yolculuğa davet ediyor. Häfele Discoveries platformunda, ziyaretçiler hem yeni ürün çözümleri keşfedebilecek hem de Türkçe dahil pek çok dilde yayınlanan panel ve yayınları izleyebilecek.

Türkçe dil seçeneği ile globalde daha çok keşif

Häfele Discoveries’in, 150 ülkede ve 16 dilde eş zamanlı olarak ziyarete açıldığını belirten Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun, Türkçe dil seçeneği de bulunan platforma Türkiye üzerinden kayıt olanların Häfele’nin global çaptaki yeniliklerini Türkçe dilinde keşfedebilecekleri gibi sadece Häfele Türkiye’de bulunan yenilikleri de tek bir alandan ziyaret edebileceklerini söyledi.

Hibrit bir fuar deneyimi vadettiklerini belirten Hilmi Uytun, “Häfele Discoveries ziyaretçileri, Häfele’nin yeni ürün ve hizmetlerini deneyimlemek isterlerse Häfele Satış Temsilcilerimiz ile randevulaşarak adeta bir fuar ziyaret eder gibi platformu birlikte gezebilirler. Üstelik bunu 2021 yılı sonuna kadar, ister evlerinin konforunda ister ofislerinde ekipleriyle birlikte yapabilirler. Ayrıca Häfele Discoveries için yaptığımız tüm hazırlıkları İstanbul Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alan genel müdürlük binamızın showroom’unda da sergiliyoruz. Dijital deneyimle yetinmek istemeyen müşterilerimizi fiziksel bir Häfele deneyimi için showroom’umuzda, pandemi kurallarına uygun olarak ağırlamaktan mutluluk duyarız” diye konuştu. 

Öne çıkan yenilikler

Häfele Discoveries platformuna giriş yapanlar Kara Ormanlar Bölgesi isimli lobi alanından ziyarete başlayıp, Canlı Sohbetler alanından panel ve yayınları takip edebilirler. İlham Veren Mekanlar Dünyası bölümünde Häfele globalin tüm yeniliklerini keşfetmek isteyen ziyaretçileri aydınlatma, mutfak, oturma ve yatak odaları, mikro yaşam, otel, ofis, karavan, bağlantı elemanları, çekmeceler, kayar kapı ve kapak sistemleri, giriş kontrol sistemleri, kalkar kapak makasları, mobilya kulpları, menteşeler ve hizmet bölümleri bekliyor. Türkiye seçeneğiyle kayıt olan ziyaretçiler ise Häfele Türkiye menüsü altında 11 renkte bir dünyanın anlatıldığı “Renk Fark Yaratır” bölümü dışında; mobilya kulpları, kapı kolları, açılır tezgah ve masa donanımları, kiler sistemleri, eviyeler, stor sistemleri, temassız ürünler, katlanır yatak donanımları, kayar kapı donanımları, mobilya menteşeleri ve mobilya kilitleri bölümlerinde en yeni ürünleri keşfedebilirler.

Harvard Business Review Türkiye iş birliğiyle iki önemli panel

Häfele Discoveries platformunda Häfele Türkiye ve Harvard Business Review Türkiye iş birliği ile inşaat sektörünün güncel konuları iş dünyasının fikir önderleri ve liderleriyle masaya yatırıldı.

Pandemi Sürecinde Konut Projelerinde Değişen Trendler

Pandeminin etkisiyle konut projelerinde yaşanan değişim ve dönüşümün irdelendiği panelde yaşam alanlarından beklentilerin değişimi, inşaat sektöründe yaşanan dönüşüm ve sektör oyuncularının bu değişime uyumu, potansiyel iş modelleri ve stratejileri gibi başlıkların ele alınıyor. Moderatörlüğünü Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan’ın yaptığı panelin konuşmacıları ise GYODER Yönetim Kurulu Üyesi ve PwC Ortağı ve Gayrimenkul Sektörü Ülke Lideri Ersun Bayraktaroğlu, GYODER Yönetim Kurulu Üyesi ve Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer ile Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun.

Mikro Yaşam Alanlarını Baştan Tanımlamak

Pandemiyle birlikte mikro yaşam alanlarına olan ilgi ele alındığı bir diğer panelde ise bu alanların mimari tasarımı, gayrimenkul sektöründe ‘tiny house’ toplu yaşam alanlarının kurulumu ve arkasındaki strateji ile bu yaşam alanlarında işlev ve mobiliteyi destekleyecek mobilya ve mimari donanım fikirleri tartışıldı. Panelde EAA Emre Arolat Architects Ortağı Mimar Emre Arolat, NEF Yönetim Kurulu Başkanı Erden Timur, Servotel Corporation Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan ve Häfele Türkiye İcra Kurulu Başkanı Hilmi Uytun konuşmacı olarak yer aldı. Panelin moderatörlüğünü ise yine Harvard Business Review Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Serdar Turan üstlendi.

Häfele uzmanları yenilikleri anlatıyor

Häfele Türkiye’den uzman danışmanların Mutfak Mobilyasında Yenilikler, Ev Mobilyasında Yenilikler ve Ofis Mobilyasında Yenilikler başlıklarındaki yayınları da her zaman izlenebilir. Häfele Discoveries ile heyecan dolu bir keşif yolculuğuna çıkmak isteyenler discoveries.häfele.com adresinden ücretsiz kayıp yaptırabilir.  

Detaylı Bilgi İçin:

Selda Başusta

selda.basusta@hafele.com.tr

0 537 654 98 16

yazar

Nesip Uzun-editor yazısı

E-bülten için e-posta bırak