FİLLİ BOYA’DAN SAĞLIĞA ZARASIZ VİTAL SERİSİ

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

FİLLİ BOYA’DAN SAĞLIĞA ZARASIZ VİTAL SERİSİ

01-10-2017
FİLLİ BOYA’DAN SAĞLIĞA ZARASIZ VİTAL SERİSİ
İnsan sağlığını koruyucu özelliğe sahip Vital Serisi ürünleri, kullanıcıların tercihi olmaya devam ediyor.Türkiye’de boya sektörünün lider markası Filli Boya, geliştirdiği kullanıcı dostu, insan sağlığına zararlı katkı maddesi içermeyen Vital Serisi ürünleri ile yüksek koruyuculuk sağlıyor. Günlük hayatta mobilya boyalarından kaynaklanan tehlikelere karşı üretilen Vital Serisi, mobilya ve boya verniklerinin zararlı etkilerini ortadan kaldırıyor. Başka bir uygulama donanımı gerektirmeden kullanılan Vital Serisi, sararmaz yapısıyla uzun yıllar mobilyaların rengini korurken, kuruduktan sonra koku yayılmasını da engelliyor.Sağlığa Duyarlı ve PratikSu bazlı olma özelliğine sahip Vital Serisi, *EN71-3 Avrupa standartlarına uygun olup insan sağlığına zararlı maddeler içermiyor. Ağır metaller içermemesi ve kokusuz olması sebebiyle özellikle bebek ve çocuk odası mobilyalarında tercih ediliyor.

Çocuk odasının yanı sıra; banyo, mutfak, yatak odası, büro mobilyaları gibi tüm uygulama alanlarında tüketiciler VitalSerisi ürünleri gönül rahatlığıyla kullanabiliyor.

Daima üstün özellikli ürünler geliştiren insan ve çevre sağlığına duyarlı Filli Boya, Vital Serisi ile boya ve vernik uygulaması sırasında ortaya çıkan göz yanması, nefes almakta güçlük çekme gibi olumsuz etkileri de ortadan

kaldırıyor.

Vital Sertifika Projesi Genişliyor

Vital Sertifika Projesi kapsamında; İnci Tunçel, Style WOOD, Meltem Bebe, Haidi Bebe, Toy Koleksiyon, Dodo Çocuk Odası, Kukla Bebe, Çocukça Mobilya ve Görkem Bebe ürettikleri mobilyalarda Vital Su Bazlı Mobilya Boya ve Verniklerini kullanıyor.

(*EN 71/3: (Çocukların oyuncakları ağızlarına sokacaklarını göz önünde tutan ve ağır metal sınırlaması getiren bir standarttır.)

 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak