Ekin yayın grubu,Furniture China 2018’de Türk Mobilya sektörünü uluslararası bir panelde tanıtacak.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

Ekin yayın grubu,Furniture China 2018’de Türk Mobilya sektörünü uluslararası bir panelde tanıtacak.

18-09-2018
Ekin yayın grubu,Furniture China 2018’de Türk Mobilya sektörünü uluslararası bir panelde tanıtacak.
12 Eylül 2018’de saat 10:30-12:00 arası Uluslararası perspektifler, küresel fırsatlar konulu panelde Dünya genelinde 10 gazetecinin konuşmacı olarak davet edildiği panelde Türkiye’yi temsilen Mobilya Dergisi imtiyaz sahibi Nesip uzun konuşacak.

Türkiye’yi temsilen tek yetkili yayın grubu olan ve Uluslararası Mobilya Yayıncıları Derneği IAFP üyesi olan Ekin Yayın Grubu-Mobilya Dergisi  Dünyada her ülkeden bir prestijli yayının üye olarak tanındığı mobilya sektöründeki en saygın dernektir.  19 yayın grubunun oluşturduğu  IAFP 1997 1997 yılında kurulmuş ve çok sayıda şirket, kişi, kuruluş ve kurum için mobilya dünyasını görebileceğiniz en iyi pencere olmuştur. Şu anda, Belçika, Brezilya, Bulgaristan, Çin, Almanya, Güney Kore, Hindistan, Japonya, Meksika, Romanya, Rusya, Singapur, Türkiye'den aynı sayıda ülkeyi temsil eden mobilya sektöründeki en önemli 19 özel yayından oluşmaktadır. , Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri, Avustralya, Fransa, İtalya ve Tayvan. Gibi yayın grubu temsilcileri  12 Eylül 2018'de, ondan fazla IAFP üyesi, dünyanın önemli pazarlarının bir resmini sunacak, üretim, ihracat, ithalat, iş bakımından kendi ülkesinin mobilya sektöründeki mevcut durum ve dinamiklerinden bahsedecek.  

Türkiye’yi temsilen yayın grubumuz adına panele katılan ve Türk mobilya sektörünün son iki yıllık ithalat ihracat verileri ile Türk mobilya sektörünün uluslararası pazardaki yerini ve bölgesel üstünlüklerini anlatacak olan Nesip Uzun, Furniture China Fuarı ile birlikte eşzamanlı gerçekleşecek olan ve kendi alanında 1 milyon metrekareyi aşkın bir alanda gerçekleşen CIFF SANGHAI ve WMF Shanghai Wood working furniture Fair fuarlarını da izleyerek gözlemlerini gelecek yayınımızda sizlerle paylaşacak. 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak