EFE 2020 KUALA LUMPUR: Hedef, Daha Büyük ve Daha İyi,

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

EFE 2020 KUALA LUMPUR: Hedef, Daha Büyük ve Daha İyi,

19-01-2020
EFE 2020 KUALA LUMPUR: Hedef, Daha Büyük ve Daha İyi,
’Size uluslararası alıcılarla birleşmek ve daha büyük ortaklıklar ile fırsatlar için bize katılın diyoruz.’’İhracat Mobilya Fuarı (EFE), en son, yenilikçi ve yaratıcı ürünlerini dünya pazarında ilk kez sergileyecek firmaları Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur Kongre Merkezi’nde (KLCC) 9 - 12 Mart tarihleri arasında büyük mobilya ihracat fuarına bekliyor

   EFE 2020,  KLCC'nin yeni açılan mekanının sağladığı genişleme ile büyük bir adım attı. geçen seneki etkinliğe (35.000 m2) kıyasla % 28,0 daha büyük bir alanda gerçekleşecek. Malezya'dan ve bölgeden gelen 400'den fazla tedarikçi, her yıl katılan 140'dan fazla ülke ve bölgeden kaliteli alıcıları ağırlamak için 45.000 m2'lik bir ticaret katını işgal edecek. Geçen yıl EFE'ye gelen uluslararası alıcılar 8.639'du (2018'e göre% 10 artış) ve yerel ziyaretçiler 5.198'di (% 15 artış). Genel olarak, EFE 2019'a% 15 artış oldu. Ancak, EFE 2020'nin daha fazla alıcı ve ziyaretçi çekmesi bekleniyor. Aşama bir başka başarılı ticari etkinlik için ayarlandı.

Fuar, Güneydoğu Asya'nın önde gelen mobilya fuarlarından biri olarak, yerel üreticilere uluslararası bir sfuara  katılma ve dünyanın diğer bölgelerinde yeni pazarlara başarılı bir rota sağlama da dahil olmak üzere ihracat yapma imkanı sağladı.

EFE 2020, yatak odaları, yaşam alanları, mutfak, çocuklar, ofis, dış mekan yaşamları, mobilya aksesuarları da dahil olmak üzere otel salonları için en yeni tasarımların en üst kalitede ve çağdaş mobilyalarla birlikte geniş bir mobilya yelpazesini sergileyecektir. Başlıca Malezya ve birçok uluslararası marka, alıcılara ve ziyaretçilere bugün mobilya ve mobilya endüstrisinde mevcut olanların derinlemesine bir sunumunu sunmak için burada olacak.

Büro Mobilyaları Salonu - Özel İhale Merkezi!

Malezya her zaman masif ahşap ve ofis mobilyalarıyla tanınmıştır ve yerel olarak ve uluslararası pazarda rekabet avantajına sahiptir. KLCC'nin genişlemesiyle, EFE artık daha geniş bir fuar alanında gerçekleşiyor.   İlk defa Malezya'da üretilen ürünlerle "The Office Furniture Hall" ı tanıttı. Endüstri oyuncularının yanıtları çok büyüktü ve coşkuyla karşılandı. Versalink Pazarlama Sdn Bhd, Nexus Ofis Sistemi Sdn Bhd, Klasik Sandalye Sistemi Sdn Bhd, Wysen Endüstri Sdn Bhd, Apex Ofis Mobilyaları İhracatçısı Sdn Bhd, Wintech Metal İşleme Sdn Bhd, Flexoffice Sdd dahil olmak üzere büyük ofis oyuncuları, bu projenin önemli aktörleridir. . Ofis mobilyası tedarik eden profesyoneller için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir salondur.

 

Ağaç İşleme Makineleri - Endüstri 4.0, sektörü yeni zirvelere doğru sürüklüyor.

Asya'da konut ve ofis mobilyaları için lider one-stop alışveriş platformu olarak, Malezya aktif olarak endüstriyel geliştirmeyi teşvik eder ve tüm sanayi zincirinin yararına gelişmeye devam eder. Yukarıdakilerle bağlantılı olarak, EFE2020 ayrıca ahşap, ağaç işleme makineleri ve aksesuarları etkinliğini aktif olarak teşvik edecektir. Ağaç işleme makineleri sektörü mobilya endüstrisi için önemlidir ve Endüstri 4.0'a ilerleyen endüstri mobilyası, mobilya imalatında en son makine ve teknoloji ile aydınlanacaktır. Makine bölümü, mobilya endüstrisinde endüstriyel bir yükseltme hedefi taşımakta ve daha yüksek bir uluslararası seviyeye doğru malzeme, teknik ve imalat yeniliğine odaklanmaktadır.

Bu yıl yine Malezya Mobilya Yaratıcılık Ödülleri (MFC Ödülleri) -  dağıtılacaktır. Mobilya Tasarımlarını Yeni Bir Seviyeye Yükseltmek! Için uluslararası bir juri eşliğinde en iyi tasarımlar seçilecektir. 

 
yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak