AHEC YENİ TÜRLER VE SINIFLANDIRMA KILAVUZU BAŞLATTI

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi - furniture - wood - design - dizayn - aksesuar - kenarbandı - edgeband - makine -woodworking - woodworkingmachinery

AHEC YENİ TÜRLER VE SINIFLANDIRMA KILAVUZU BAŞLATTI

09-01-2021
AHEC YENİ TÜRLER VE SINIFLANDIRMA KILAVUZU BAŞLATTI
Amerikan Sertağaç İhracat Konseyi’nin (AHEC) Avrupa ekibi, yılı AHEC’in teknik yayınlarını yeniden tasarlayarak geçirdi. Sonuç, türleri ve sınıflandırma kılavuzlarını cömertçe resimlendirilmiş uygulama vaka çalışmalarıyla tamamlanan tek bir "Sürdürülebilir Amerikan Sert Ağaçları Kılavuzu" nda bir araya getiriyor. Yeni tasarım, bilgilendirici, eğitici ve ilham verici bir yayın sağlamak için türler, uygulamalar ve NHLA derecelendirme kuralları hakkındaki tüm teknik bilgileri güncellenmiş resimli vaka çalışmaları ile birleştiriyor. Amacı, kereste tüccarlarından son kullanıcılara ve şartname hazırlayıcılara kadar geniş bir hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılayan tek bir yayın sağlamaktır.

Kılavuz, türleri ve derecelendirme kılavuzlarını tek bir yayında birleştiriyor

100 sayfalık kitap, Seneca Creek  yasallık risk değerlendirmesi,  Amerikan Sertağaç Çevre Profili (AHEP)  ve orman dağılımını , büyümesini ve kereste kaldırımını gösteren haritayı  ayrıntılarıyla anlatan sürdürülebilirlik hakkında yeni bilgiler içermektedir  . Yenilenebilirliği daha da vurgulayan her tür bölümü, AHEC'in çevrimiçi yaşam döngüsü değerlendirme aracından türetilen, ormanın bir metreküp yeniden büyümesi için harcadığı zamanı verir  . 

yazar

Nesip Uzun-editor

E-bülten için e-posta bırak