45. CIFF Guangzhou tarih olarak yeniden planlandı.

Mobilya Dekorasyon Dergisi - Mobilya Dekorasyon - Dergi - Yayın - İletişim - Dergi

45. CIFF Guangzhou tarih olarak yeniden planlandı.

22-07-2020
45. CIFF Guangzhou tarih olarak yeniden planlandı.
Tüm Asya bölgesinin en büyük ve önemli fuarı olan uluslararası alanda da yine bep çok kriterde en önemli fuar sayılan Ciff fuarları bu yıl bildiğiniz gibi Mart 2020 1. Faz Guangzhou fuarını iptal ederek Temmuz ayına öteledi. 2. Faz için olan Ciff Shanghai 2020 için henüz bir bilgi yok

 Ancak  bu fuarları ulusal bazda da olsa yapacaklar ve şimdiden fuarın yeni tarihini belirlemiş durumdadırlar. Bu  ilk büyük tasarım etkinliği, tüm mobilya endüstrisini (ev mobilyaları, ev dekorasyonu ve ev tekstili, dış mekan mobilyaları, ofis mobilyaları, otel mobilyaları ve ticari mobilyaların yanı sıra mobilya makineleri ve ham) sergileyen CIFF Guangzhou olacak.  Tarih : 27-30 Temmuz 2020  Guangzhou -Çin

               Konuyla ilgili yapılan basın açıklamasında ‘’

Küresel bir sorun olmaya devam eden Covid-19 pandemisi ile CIFF Guangzhou'nun 45. si, 2020 yılında Asya'da düzenlenecek ilk büyük ölçekli mobilya fuarı olacak.

Hızla gelişen pazarın en yeni trendleri ile uyumlu yenilikçi konseptlerle göz alıcı tasarım ürünlerini sunmak için organizatörler tarafından seçilen en iyi markaları barındıracak bir iş platformu bu. Çin İthalat ve İhracat Fuarı Kompleksi, sektörün önde gelen ortakları ile işbirliği içinde geliştirilen çeşitli etkinliklerin ve temalı sergilerin varlığıyla doldurulacak ve canlandırılacaktır.

 

Her zaman yeni iş fırsatları sağlama arzusu, katılımcıları ve ziyaretçileri bu kadar karmaşık bir tarihsel zamanda bile destekleyen ve aynı zamanda yatırım yapmanın ve yenilikler yapmanın her zaman gerekli olduğu bilgisiyle yönlendirilen organizatörlerin büyük çabaları hızlı bir iyileşme ve herkes için daha parlak bir gelecek için hazırlık.

Planlanan etkinlikler arasında, önemli uluslararası uzmanların mobilya pazarını küresel düzeyde daha iyi tasarlamak ve daha da genişletmek için yönergeler ve profesyonel bir yaklaşım oluşturmak amacıyla katılacağı Küresel Konferans Endüstrisi Trend Konferansı ile 2020'yi vurgulamak istiyor.

 

yazar

Nesip Uzun

E-bülten için e-posta bırak