Haberler

kategorisine ait Haberler

 • Bu ay yine sizleri önemli sektör haberleriyle buluşturuyoruz.
  Dergimizi
  www.mobilyadergisi.com.tr
  sitemizden okuyabilirsiniz. derginin tümünü ayrıca pdf formatında e-dergi linkinden okuyup pdf indirebilirsiniz.
  Bu sayımızda iki önemli söyleşimizi yayınlıyoruz. ayrıca firma haberlerimizle sektördeki yenilikler ve kurumsallaşma üzerine önemli bir makale bulacaksınız.
  İyi okumalar dileklerimizle.
  22 Eylül 2020 Salı
  961
 • ciff shanghai , 2020 yılı başından bu yana dünya genelinde ertelenen ve kimi hiç yapılamayan pek çok fuar, etkinlik, konferans, vb iptallerinin ertesinde gerçekleşen önemli bir sektör buluşmasıdır.
  22 Eylül 2020 Salı
  1076
 • Tema: Türk mobilyası tarzını arıyor  KMS tarafından bu yıl 3. Gerçekleştirilen "Türk Mobilyası Tarzını Arıyor"başlıklı çalıştay bu yıl Marmaris Grand Yazıcı Club Turban ’da Türk tasarım dünyasının genç ve deneyimli pek çok tasarımcısını bir araya getirdi.
  21 Eylül 2020 Pazartesi
  0
 • Tüyap Fuar alanına girişten, fuar süresince yapacağınız tüm işlemler ve fuar sonrasında da ihtiyacınız olabilecek her şeye dijital uygulamamız üzerinden ulaşabilecek, tek tıkla aktarım yapabileceksiniz.
  21 Eylül 2020 Pazartesi
  1100
 • Dünyada 96 yıldır, Türkiye’de de 20 yıldır faaliyet gösteren mobilya, mutfak, banyo, giyinme alanı ve kapı donanımları markası Häfele, mutfakta tezgah arası alanlara tasarım ve renk katan AluSplash paneli tanıttı. Cam, akrilik ve seramik uygulamalara şık bir alternatif olarak geliştirilen çok fonksiyonlu alüminyum panel, ateşe ve suya dayanımlı olma özellikleriyle öne çıkarken, her zevke uygun renk seçenekleri ile de mutfak ve banyolarda özel bir dokunuş yaratıyor.
  21 Eylül 2020 Pazartesi
  0
 • Salkım Orman Ürünleri ve Salkım Enerji tarafından Taşköprü ilçemizde bulunan Organize Sanayi Bölgesi’nde 16 bin metrekare kapalı alanı bulunan ve Türkiye’de bir ilk olacak olan tesisin temel atma töreni gerçekleşti.
  21 Eylül 2020 Pazartesi
  1089
 • Orman ürünleri sektöründe yıllar boyu edindiği ve kanıtladığı bilgi ve deneyimini kaliteye dönüştürmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir marka olan Gentaş, sektörün özellikle CPL, HPL ve kompakt laminat dallarında öncülüğünü sürdürmekte, Werzalit üretiminde ise Türkiye’de ilk ve tek, dünyada ise sayılı üretici olma konumunu korumaktadır.
  21 Eylül 2020 Pazartesi
  1145
 • ARTPAN İstanbul ofis ve showroomu ile yeni adresinde yurt dışı ve yurt içi müşterilerinin hizmetinde

  2004 yılında ARTPAN markası ile Kayseri’de kurulmuş ve faaliyete geçmiş olan ARTPAN, 2008 yılından itibaren Türkiye’de bir ilk olarak kendinden çıtalı, kabartmalı ve derin göbekli doğal ahşap kaplamalı kapı yüzeyleri ve telalı yaprak & rulo kaplama ithalatı ile başladığı yolculuğunda tamamlayıcı ürünler olan kapı kasa ve pervaz sistemleri, cam çıtaları ve süpürgelikleri üretimi ile devam ettirmiş
  21 Eylül 2020 Pazartesi
  1196
 • Değerli Maksder Üyeleri,

  İDDMİB tarafından 17 Eylül 2020 günü Turkish Metals YouTube kanalında canlı yayında gerçekleşen İhracatın Metalik Yıldızları Ödül Gecesinde; derneğimizin değerli üyelerinden; Samet Kalıp ve Madeniz Eşya San. Ve Tic. A.Ş.
  Hırdavat Sektörü Mobilya Aksesuarları kategorisinde 1. olarak ve Sevdehan Plastik ve Metal San.ve Tic. Ltd. Şti (Salkım Metal San. Tic. Ltd. Şti. Metal Mobilyalar kategorisinde 3. olarak ödül almışlardır.
  Başarılarından dolayı gurur duyduğumuz değerli üyelerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

  Sektöre destek veren dernekler kategorisinde derneğimiz verdiği desteklerden ötürü ödül almıştır. Tüm üyelerimize destekleri için teşekkür ederiz.
  Sağlıklı günler ve işlerinizde başarılar dileriz.
  MAKSDER Yönetim Kurulu
  18 Eylül 2020 Cuma
  1826
 • Değerli okurlar, Pandemi süreci boyunca sektördeki kırılgan süreçte mobilya dergisi olarak boş durmadık, sektör duayenleri önemli meslek kuruluşlarıyla söyleşiler zoom ve istagram üzerinden canlı yayınlar yaparak gündeme yönelik fikir alışverişleri gerçekleştirdik. İzleyici sorularını konuğumuzla paylaştık. Orman ürünleri sektörünün ülkemiz ve dünya genelindeki önemli bir markası olan Kastamonu Entegreyi ve onun şahsında da firmanın bugünlere gelmesinde önemli çabaları olan Kastamonu entegre Ceo’su ve Hayat Holding ve ağaç grubu başkanı Haluk Yıldız’la süreci değerlendirdik.
  18 Eylül 2020 Cuma
  1902
 • Türk Mobilya ve tasarım sektörünün tek uluslararası yayını olan FURNITURK DECORATION dergimizin 2 sezon sayısı hazırlanıyor. Sİz de haber içerik, tanıtım ve reklamlarınızla yer alın, sizi yurtiçi ve yurtdışı on binlerce seçkin firmayla buluşturalım.

  1- Düzenli dağıtılan Basın bültenleri
  2- Toplu yasal maillerle hedefe direk ulaşma imkanı
  3- İngilizce ve Türkçe tanıtım
  4 Sosyal medya hesaplarında düzenli tanıtım imkanı
  ve daha fazlası için bizimle irtibata geçiniz.
  nesipuzun@mobilyadergisi.com.tr
  www.mobilyadergisi.com.tr
  18 Eylül 2020 Cuma
  1783
 • Dünya genelinde her yıl 15 milyondan fazla tüketici mobilya alışverişini internet üzerinden yapıyor. Türkiye’de Kovid-19 salgınıyla evde geçirilen süre artınca yılın ilk yarısında internetten yapılan ev-bahçe mobilya ve dekorasyon ürünü alışverişleri %95 arttı. Verilen siparişlerin %68’i taksitle yapılırken, ev dekorasyon ürünleri en çok taksite başvurulan ürün grubu oldu.
  18 Eylül 2020 Cuma
  1784